Naš poklon svima vama

Niti ove godine nismo u mogućnosti prirediti božićnu priredbu, ali ovdje možete pogledati i poslušati sve prigodne izvedbe koje su za najradosniji blagdan pripremili naši učitelji i učenici.

Veselo odbrojavanje do Božića počinjemo neizostavnim "Zvončićima".
Razveselite se uz izvedbu učenika Područne škole Radakovo u pratnji učitelja Jake Ištuka.

Raspjevani Radakovo izveo je i "Tihu noć".

Veseli ples pripremila je plesna skupina učenika viših razreda pod vodstvom učiteljice Tatjane Pokupec.
Poruka je motivirajuća - "I'm still standing". Bez obzira na sve što se događa oko nas u posljednje vrijeme, ne damo se! Samo hrabro! 😉

💪

Učiteljica Tatjana pripremila je i glazbenu božićnu čestitku s u čenicima 5. i 6. razreda.

heart

A kakvo se to veliko čudo dogodilo malom boru prikazala nam je učiteljica Jasna Jakšić sa svojim učenicima. Preslatki su, pogledajte ih!

🤩

Jako simpatični su i učenici 2. razreda s učiteljicom Ivanom Radman. 🥰

Učiteljica Antonija Rajić sa svojim plesačima iz 3. razreda uvijek nas uspije raznježiti i izmamiti nam osmijeh. 🥰
Pogledajte samo ove neodoljive fritulice! 😍🥰

🤩

Učiteljica informatike, Klara Babić, posljednjih je tjedana s učenicima izrađivala digitalne božićne čestitke. Sve ih možete pogledati na ovoj poveznici.

Isto tako, na dodatnoj nastavi informatike su učenici viših razreda izrađivali kratke filmove i prezentacije božićne tematike. Kliknite na imena učenika i uživajte! Danijela Trivundža, Marko Trbuha, Mihael Hunjet, Matija Bogović i Tea Trivundža.

yes

Izgleda da niti ove godine ništa od bijelog Božića. Držimo fige da ipak zabijeli dok traju praznici.🤞
Našu malu ekipu iz male škole to bi posebno razveselilo. Zajedno s učiteljicom Aleksandrom Koleš priželjkuju snjegovića. ☃️

💙

Učiteljica Draženka Tresk je sa svojim učenicima 4. razreda na zanimljiv način uprizorila jednu božićnu bajku.

heart

Posebnu pjesmu i čestitku pripremili su pastiri iz 1. razreda s učenicima iz 5. r., uz vodstvo učiteljice Štefice Hajderer i uz pratnju drage nam Zdenke Poljak.

Hvala svima na trudu!

Nadamo se da se idućeg Božića vidimo uživo na božićnoj priredbi u školi!

Sretan Božić svima! heart

objavio: MAJA KRALJ   datum: 22. 12. 2021.

« Svibanj 2024 »